ŞİRKET PROFİLİ

Damla Oil Akaryakıt A.Ş. | Şirket Profili Sayfasını incelemektesiniz.

DAMLA OİL TİC. TUR. LTD. ŞTİ.

1980 yılında kurulan Damla Petrol Tic. Tur. Ltd. Şti., 26 yıldır akaryakıt sektöründe faaliyet göstermektedir.

POAŞ, ve TOTAL A.Ş. bayiliklerine sahip olan Damla Petrol Tic. Tur. Ltd. Şti., halen 16 adet akaryakıt istasyonunun işletmeciliğini yapmaktadır. Adana'da bulunan Efes İstasyonu Damla Ltd. Şti. mülkiyetinde olup, Efes Petrol Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir.

Firma ayrıca Nurol Holding, Limak, Göçay, Kolin, MNG/Mapa, Makyol, BM İnşaat, NTY Adi Ortaklığı, Mey Alkollü İçecekler gibi Türkiye'de isim yapmış birçok firmanın; EÜAŞ, YEAŞ, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, 19 Mayıs Üniversitesi gibi birçok büyük kuruluşun akaryakıt ihtiyacını karşılamaktadır. Mavi Akım projesi, Bakü-Tiflis-Ceyhan petrol boru hattı, Toprakkale-İskenderun Otoyolu, Ankara-Pozantı Otoyolları, Karadeniz Otoyolu, Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolu, Özlüce Barajı gibi Türkiye'de yapılmış ve yapılmakta olan yatırımların önemli bir kısmının akaryakıt temini Damla Petrol Tic. Tur. Ltd. Şti.'nce karşılanmaktadır.

DAMLA OİL AKARYAKIT A.Ş.

Damla Petrol İnş. Tic. A.Ş., Damla Petrol Şirketler Gurubunun dağıtıcı firma lisansına sahip şirketi olarak 2005 yılı Mayıs ayında dağıtım firması olarak faaliyete başlamıştır. 01.01.2005 itibariyle akaryakıt ithalatının tamamen serbestleşmesi, alınan dağıtım lisansı ve yapılmakta olan yatırımlar ile depolama imkanlarının artacak olması nedeniyle, akaryakıt ithalatına başlaması hedeflenmektedir.

Firmanın 102 adet tankeri bulunmakta, söz konusu tankerler ile sevkıyat yapmaktadır.

BASINDA DAMLA OİL A.Ş

Bu makale alanında çeşitli basın-yayın organlarında Damla Oil A.Ş. hakkında çıkan haberler yayınlancaktır.

09/08/2012

Damla Oil A.Ş. Basında Biz

09/08/2012

İLETİŞİM FORMU

Gönder